
Works A60-LB1530-E27 Лампа LED (15 Вт)
- Нет в наличии
- Код: 63946
79 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики Works A60-LB1530-E27 Лампа LED (15 Вт) Виробник Works Країна походження Китай Гарантія 2 роки потужність 15 Вт Тип лампи A60 робоча напруга 220В Тип цоколя Е27 Світловий потік 1300 LM температура світіння 3000K Габарити Висота: 1110 мм Діаметр: 60 мм додатково IC driver Штрих код:6909999999873
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Work |
| Мощность | 15 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити (ШхГхВ) | Висота: 1110 мм Діаметр: 60 мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Дополнительно | IC driver |
| Країна походження | Китай |
| Световой поток | 1300 LM |
| Температура світіння | 3000K |
| Тип | Лампа |
| Тип лампы | A60 |
| Тип цоколя | Е27 |
| Штрих код | 6909999999873 |
| Робоча напруга | 220В |
- Цена: 79 ₴

