
WORKS C37-LB0730-E27 Лампа LED
- Нет в наличии
- Код: 63949
49 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики WORKS C37-LB0730-E27 Лампа LED Виробник Works Країна походження Китай Гарантія 3 роки потужність 7 Вт потужність 7 Вт Тип лампи C37 робоча напруга 220В / 50 Гц Тип цоколя Е27 температура світіння 3000К колір білий Штрих код:6902017003064
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Work |
| Мощность | 7 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 3 роки роки |
| Цвет | Белый |
| Країна походження | Китай |
| Температура світіння | 3000K |
| Тип | Лампа |
| Тип лампы | C37 |
| Тип цоколя | Е27 |
| Штрих код | 6902017003064 |
| Робоча напруга | 220В / 50 Гц |
- Цена: 49 ₴

