
Works DL0740 Настільна лампа LED
- Нет в наличии
- Код: 63047
879 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики Works DL0740 Настільна лампа LED Виробник Works Країна походження Китай Гарантія 1 рік потужність 7 Вт потужність 7 Вт Матеріал корпуса пластик робоча напруга 220В (блок живлення DC12V / 0.4A) Ступінь захисту IP20 Світловий потік 350 LM К-ть LED на 1 м 10070 Габарити 240х136х330 мм додатково наявність прищіпки гнучка стійка призначення Для освітлення робочої поверхні Штрих код:6900111119667
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Work |
| Тип | Настольная лампа |
| Материал каркаса | пластик |
| Тип крепления | Прищепка |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити (ШхГхВ) | 240х136х330 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Дополнительно | Наявність прищіпкиГнучка стійка |
| К-ть LED на 1 м | 60 |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Мощность | 7 Вт |
| Назначение | Для освітлення робочої поверхні |
| Световой поток | 350 LM |
| Степень защиты | IP20 |
| Штрих код | 6900111119667 |
| Робоча напруга | 220В (блок живлення DC12V/0.4A) |
- Цена: 879 ₴

