
Work's Eko LB1040-E27-A60 Лампа LED 10Вт (5шт)
- Нет в наличии
- Код: 74118
119 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Work's Eko LB1040-E27-A60 Лампа LED 10Вт (5шт) Особливості: Низький рівень споживання енергії - економія до 90% Тривалий термін служби - до 30 000 годин, що в середньому в 50 разів більше в порівнянні з ламп розжарювання Розігрів менш ніж за 1 сек Не містять пари ртуті Гарантійний термін служби - 3 роки
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Work |
| Мощность | 10 Вт |
| Тип лампы | Накаливания |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити (ШхГхВ) | 110х60 мм |
| Гарантія | 3 роки роки |
| Цвет | Матовий |
| Країна походження | Китай |
| Световой поток | 810LM |
| Температура світіння | 4000K |
| Тип | Лампа |
| Тип цоколя | Е27 |
| Штрих код | 6902017203068 |
| Робоча напруга | 220В/50Гц |
- Цена: 119 ₴

