
WORK'S Filament A60F-LB0630-E27 ЛАМПА LED
- Нет в наличии
- Код: 73660
89 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики WORK'S Filament A60F-LB0630-E27 ЛАМПА LED Виробник Works Країна походження Китай Гарантія 3 роки потужність 6 Вт потужність 6 Вт Тип лампи A60 робоча напруга 220В / 50Гц Тип цоколя Е27 температура світіння 3000К колір білий Штрих код:6902017702066
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Work |
| Мощность | 6 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 3 роки роки |
| Цвет | Белый |
| Країна походження | Китай |
| Температура світіння | 3000K |
| Тип | Лампа |
| Тип лампы | A60 |
| Тип цоколя | Е27 |
| Штрих код | 6902017702066 |
| Робоча напруга | 220В/50Гц |
- Цена: 89 ₴

