
Works FL10 SMD Прожектор LED (10W)
- Нет в наличии
- Код: 60394
269 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики Works FL10 SMD Прожектор LED (10W) Виробник Works Країна походження Китай Гарантія 2 роки потужність 10 Вт Матеріал корпуса алюміній робоча напруга 220В / 50 Гц Кількість джерел світла 10018 Ступінь захисту IP65 монтаж настінний Світловий потік 850 Lm температура світіння 6400K (Холодний білий) додатково Тип лампи: світлодіодна LED (SMD) Кут світіння: 140 ° Індекс передачі кольору: Ra> 78 призначення Для освітлення гаражів, автостоянок, різних споруд і промислових об'єктів Штрих код:6908861035428
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Work |
| Мощность | 10 Вт |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Дополнительно | Тип лампи: світлодіодна LED (SMD) Кут світіння: 140 ° Індекс кольору: Ra>78 |
| Країна походження | Китай |
| Количество источников света | 1 |
| Матеріал корпуса | Алюміній |
| Монтаж | Настенный |
| Назначение | Для освітлення гаражів, автостоянок, різних споруд та промислових об'єктів |
| Световой поток | 850 Lm |
| Степень защиты | IP65 |
| Температура світіння | 6400K (Холодний білий) |
| Тип | Прожектор |
| Штрих код | 6908861035428 |
| Робоча напруга | 220В / 50 Гц |
- Цена: 269 ₴

