
Works FL20W-S SMD Прожектор LED з датчиком руху (20W)
- Нет в наличии
- Код: 65133
429 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики Works FL20W-S SMD Прожектор LED з датчиком руху (20W) Виробник Works Країна походження Китай Гарантія 2 роки потужність 20 Вт Матеріал корпуса алюміній робоча напруга 220В / 50 Гц Кількість джерел світла 10018 Ступінь захисту IP65 монтаж Настінний / стельовий Світловий потік 2000 LM температура світіння 6500K (холодний білий) Габарити 118х82х26 мм додатково Тип лампи: світлодіодна LED (SMD) Кут світіння: 120 ° Індекс передачі кольору: Ra> 78 Датчик руху призначення Для освітлення гаражів, автостоянок, різних споруд і промислових об'єктів Штрих код:2000963953564
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Work |
| Мощность | 20 Вт |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити (ШхГхВ) | 118х82х26 мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Дополнительно | Тип лампи: світлодіодна LED (SMD) Кут світіння: 120 ° Індекс кольору: Ra>78Датчик руху |
| Країна походження | Китай |
| Количество источников света | 1 |
| Матеріал корпуса | Алюміній |
| Монтаж | Настінний / стельовий |
| Назначение | Для освітлення гаражів, автостоянок, різних споруд та промислових об'єктів |
| Световой поток | 2000 LM |
| Степень защиты | IP65 |
| Температура світіння | 6500K (холодний білий) |
| Тип | Прожектор |
| Штрих код | 2000963953564 |
| Робоча напруга | 220В / 50 Гц |
- Цена: 429 ₴

