
Works FL50W-S SMD Прожектор LED з датчиком руху (50W)
- Нет в наличии
- Код: 65135
889 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики Works FL50W-S SMD Прожектор LED з датчиком руху (50W) Виробник Works Країна походження Китай Гарантія 2 роки потужність 50 Вт Матеріал корпуса алюміній робоча напруга 220В / 50 Гц Кількість джерел світла 10018 Ступінь захисту IP65 монтаж Настінний / стельовий Світловий потік 4800 LM температура світіння 6500K (холодний білий) Габарити 195х150х30 мм додатково Тип лампи: світлодіодна LED (SMD) Кут світіння: 120 ° Індекс передачі кольору: Ra> 78 Датчик руху призначення Для освітлення гаражів, автостоянок, різних споруд і промислових об'єктів Штрих код:2000963164229
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Work |
| Мощность | 50 Вт |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити (ШхГхВ) | 195х150х30 мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Дополнительно | Тип лампи: світлодіодна LED (SMD) Кут світіння: 120 ° Індекс кольору: Ra>78Датчик руху |
| Країна походження | Китай |
| Количество источников света | 1 |
| Матеріал корпуса | Алюміній |
| Монтаж | Настінний / стельовий |
| Назначение | Для освітлення гаражів, автостоянок, різних споруд та промислових об'єктів |
| Световой поток | 4800 LM |
| Степень защиты | IP65 |
| Температура світіння | 6500K (холодний білий) |
| Тип | Прожектор |
| Штрих код | 2000963164229 |
| Робоча напруга | 220В / 50 Гц |
- Цена: 889 ₴

