
Works Лампа розжарювання Едісона EB40-E14-C35
- В наличии
- Код: 71774
39 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Works Лампа розжарювання Едісона EB40-E14-C35 Лампа Едісона C35 виконана в формі класичної свічки, відмінно підкреслює інтер'єр приміщення і створює атмосферу домашнього затишку. Незважаючи на невисоку потужність в 40 Вт, вона досить яскраво світить. Температура світіння 2700K, дає можливість створювати приємний тепле світло.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Work |
| Мощность | 40 Вт |
| Тип лампы | Накаливания |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити (ШхГхВ) | Висота: 98 мм Діаметр: 35 мм |
| Цвет | Прозрачный |
| Країна походження | Китай |
| Назначение | Для прикраси інтер'єру власного будинку, квартири, ресторану, бару або кафе. |
| Температура світіння | 2700K |
| Тип | Лампа |
| Тип цоколя | E14 |
| Штрих код | 6900111111166 |
| Робоча напруга | 220В |
- Цена: 39 ₴



