
Works Лампа розжарювання Едісона EB40-E27-A60S (спіраль)
- Нет в наличии
- Код: 62256
49 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Works Лампа розжарювання Едісона EB40-E27-A60S (спіраль) Лампа Едісона A60S виконана в формі класичної груші, відмінно підкреслює інтер'єр приміщення і створює атмосферу домашнього затишку. Незважаючи на невисоку потужність в 40 Вт, вона досить яскраво світить. Температура світіння 2700K, дає можливість створювати приємний тепле світло.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Work |
| Мощность | 40 Вт |
| Тип лампы | Накаливания |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити (ШхГхВ) | Висота: 113 мм Діаметр: 60 мм |
| Цвет | Прозрачный |
| Країна походження | Китай |
| Назначение | Для прикраси інтер'єру власного будинку, квартири, ресторану, бару або кафе. |
| Температура світіння | 2700K |
| Тип | Лампа |
| Тип цоколя | Е27 |
| Штрих код | 6900111111135 |
| Робоча напруга | 220В |
- Цена: 49 ₴

