
Works LB0430-E14-CanF Лампа LED C37 (4 Вт)
- Нет в наличии
- Код: -59233
49 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Works LB0430-E14-CanF Лампа LED C37 (4 Вт) Особливості: Низький рівень споживання енергії - економія до 90% Тривалий термін служби - до 30 000 годин, що в середньому в 50 разів більше в порівнянні з ламп розжарювання Розігрів менш ніж за 1 сек Не містять пари ртуті Гарантійний термін служби - 3 роки
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Work |
| Мощность | 4 Вт |
| Тип лампы | Накаливания |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити (ШхГхВ) | 100х35 мм |
| Цвет | Прозрачный |
| Країна походження | Китай |
| Световой поток | 450 Lm |
| Температура світіння | 3000K |
| Тип | Лампа |
| Тип цоколя | E14 |
| Штрих код | 4820187260389 |
| Робоча напруга | 220В / 50 Гц |
- Цена: 49 ₴

