
Works LB0540-E14-C37 Лампа LED (5 Вт)
- Нет в наличии
- Код: 59244
29 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Works LB0540-E14-C37 Лампа LED (5 Вт) Особливості: Низький рівень споживання енергії - економія до 90% Тривалий термін служби - до 30 000 годин, що в середньому в 50 разів більше в порівнянні з ламп розжарювання Розігрів менш ніж за 1 сек Не містять пари ртуті Гарантійний термін служби - 3 роки
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Work |
| Мощность | 5 Вт |
| Тип лампы | Накаливания |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Матовий |
| Країна походження | Китай |
| Световой поток | 460 Lm |
| Температура світіння | 4000K |
| Тип | Лампа |
| Тип цоколя | E14 |
| Штрих код | 4820187260198 |
| Робоча напруга | 220В / 50 Гц |
- Цена: 29 ₴

