
Works LB3064-E27-T100 Лампа LED промислова
- Нет в наличии
- Код: 63035
189 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики Works LB3064-E27-T100 Лампа LED промислова Виробник Works Країна походження Китай потужність 30 Вт Тип лампи T100 робоча напруга 220В Кількість джерел світла 10018 Тип цоколя Е27 Світловий потік 2700 Lm температура світіння 6400K колір матовий Штрих код:6900111119582
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Work |
| Мощность | 30 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Матовий |
| Країна походження | Китай |
| Количество источников света | 1 |
| Световой поток | 2700 Lm |
| Температура світіння | 6400K |
| Тип | Лампа |
| Тип лампы | T100 |
| Тип цоколя | Е27 |
| Штрих код | 6900111119582 |
| Робоча напруга | 220В |
- Цена: 189 ₴

