
Works LB4064-E27-T120 Лампа LED промислова
- Нет в наличии
- Код: 63036
319 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики Works LB4064-E27-T120 Лампа LED промислова Виробник Works Країна походження Китай Гарантія 1 рік потужність 40 Вт Тип лампи T120 робоча напруга 220В Кількість джерел світла 10018 Тип цоколя Е27 Світловий потік 3600 LM температура світіння 6400K колір матовий Штрих код:6900111119575
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Work |
| Мощность | 40 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Цвет | Матовий |
| Країна походження | Китай |
| Количество источников света | 1 |
| Световой поток | 3600 LM |
| Температура світіння | 6400K |
| Тип | Лампа |
| Тип лампы | T120 |
| Тип цоколя | Е27 |
| Штрих код | 6900111119575 |
| Робоча напруга | 220В |
- Цена: 319 ₴


