
Works LB840-E27-A60F Лампа LED A60 (8 Вт)
- Нет в наличии
- Код: 67895
99 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Works LB840-E27-A60F Лампа LED A60 (8 Вт) Лампа LED Works LB840-E27-A60F створена на основі технології Filament (филамент). Поєднує в собі переваги ретро-дизайну та інноваційних LED технологій. Лампа дозволяє створити затишок, повністю висвітлюючи приміщення не надто яскравим, але, в той же час, приємним і достатньою кількістю світла. Також це чудова можливість прикрасити свій освітлювальний прилад і створити додатковий затишок всьому інтер'єру. Особливості: Низький рівень споживання енергії - економія до 90% Клас енергоефективності - А + Тривалий термін служби - до 50 000 годин, що в середньому в 50 разів більше в порівнянні з ламп розжарювання Кількість циклів включення - до 30 000 Миттєве розігрівання, менш ніж за 1 сек Не містять пари ртуті Гарантійний термін служби - 3 роки
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Work |
| Мощность | 8 Вт |
| Тип лампы | Накаливания |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити (ШхГхВ) | 102х60 мм |
| Цвет | Прозрачный |
| Країна походження | Китай |
| Световой поток | 700 Lm |
| Температура світіння | 4000K |
| Тип | Лампа |
| Тип цоколя | Е27 |
| Штрих код | 4820099998240 |
| Робоча напруга | 220В / 50 Гц |
- Цена: 99 ₴

