
Works LP0665-RS LED світильник круглий накладної
- Нет в наличии
- Код: 68375
149 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики Works LP0665-RS LED світильник круглий накладної Виробник Works Країна походження Китай потужність 6 Вт Матеріал корпуса пластик робоча напруга 220В Кількість джерел світла 10018 монтаж накладний Світловий потік 480 LM температура світіння 6500K Габарити 120 × 40 мм додатково IC драйвер Штрих код:6900111111944
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Work |
| Количество источников света | 1 |
| Материал каркаса | пластик |
| Тип светильника | Накладной |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити (ШхГхВ) | 120×40 мм |
| Дополнительно | IC драйвер |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Мощность | 6 Вт |
| Световой поток | 480 LM |
| Температура світіння | 6500K |
| Тип | Светильник |
| Штрих код | 6900111111944 |
| Робоча напруга | 220В |
- Цена: 149 ₴



