
Works LP1565-SR LED світильник квадратний врізний
- Нет в наличии
- Код: 68379
209 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики Works LP1565-SR LED світильник квадратний врізний
Виробник Works Країна походження Китай Потужність 15 Вт Матеріал корпусу Пластик Робоча напруга 220В Кількість джерел світла 1 Монтаж Врізний Світловий потік 1200 LM Температура світіння 6500K0 х код:6900111111913
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Work |
| Количество источников света | 1 |
| Тип светильника | Врезной |
| Материал каркаса | пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити (ШхГхВ) | 200х200х13 мм |
| Дополнительно | IC драйвер |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Врезной |
| Мощность | 15 Вт |
| Световой поток | 1200 LM |
| Температура світіння | 6500K |
| Тип | Светильник |
| Штрих код | 6900111111913 |
| Робоча напруга | 220В |
- Цена: 209 ₴

