
Works LP1865-RS LED світильник круглий накладної
- Нет в наличии
- Код: 68293
289 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики Works LP1865-RS LED світильник круглий накладної Виробник Works Країна походження Китай потужність 18 Вт Матеріал корпуса пластик робоча напруга 220В Кількість джерел світла 10018 монтаж накладний Світловий потік 1440LM температура світіння 6500K Габарити 225 × 40 мм додатково IC драйвер Штрих код:6900111111937
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Work |
| Количество источников света | 1 |
| Мощность | 18 Вт |
| Материал каркаса | пластик |
| Тип светильника | Накладной |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити (ШхГхВ) | 225×40 мм |
| Дополнительно | IC драйвер |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Световой поток | 1440LM |
| Температура світіння | 6500K |
| Тип | Светильник |
| Штрих код | 6900111111937 |
| Робоча напруга | 220В |
- Цена: 289 ₴

