
Works LP3645-SR-slim LED світильник квадратний врізний (595х595х12 мм)
- Нет в наличии
- Код: 63011
569 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики Works LP3645-SR-slim LED світильник квадратний врізний (595х595х12 мм)
Виробник Works Країна походження Китай Потужність 36 Вт Матеріал корпусу Пластик Монтаж Врізний Світловий потік 2800 LM Температура світіння 4500K Габарити 902017108069
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Work |
| Тип светильника | Врезной |
| Материал каркаса | пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити (ШхГхВ) | 595х595х12 мм |
| Дополнительно | IC драйвер |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Врезной |
| Мощность | 36 Вт |
| Световой поток | 2800 LM |
| Температура світіння | 4500K |
| Тип | Светильник |
| Штрих код | 6902017108069 |
- Цена: 569 ₴

