
Works LP3665-SS LED світильник квадратний врізний (600х600х45 мм)
- Нет в наличии
- Код: 68373
409 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики Works LP3665-SS LED світильник квадратний врізний (600х600х45 мм)
Виробник Works Країна походження Китай Потужність 36 Вт Матеріал корпусу Пластик Робоча напруга 220В Кількість джерел світла 1 Монтаж Врізний Світловий потік 3000 LM 00х45 мм Додатково IC драйвер Штрих код:6900111111876
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Work |
| Цвет | Белый |
| Количество источников света | 1 |
| Тип светильника | Врезной |
| Материал каркаса | пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити (ШхГхВ) | 600х600х45 мм |
| Дополнительно | IC драйвер |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Врезной |
| Мощность | 36 Вт |
| Световой поток | 3000 Lm |
| Температура світіння | 6500K |
| Тип | Светильник |
| Штрих код | 6900111111876 |
| Робоча напруга | 220В |
- Цена: 409 ₴

