
Works LS-2835-60-220-IP65-B LED стрічка (синя)
- Нет в наличии
- Код: 62319
49 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики Works LS-2835-60-220-IP65-B LED стрічка (синя) Виробник Works Країна походження Китай Гарантія 1 рік потужність 5 Вт / м робоча напруга 220В Ступінь захисту IP65 Світловий потік 9-10 Lm / led К-ть LED на 1 м 10070 колір синій Габарити 100000х13.2 мм призначення Для декоративного підсвічування, створення загального освітлення і різних світлових ефектів. Штрих код:6900111111708
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Work |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити (ШхГхВ) | 100000х13.2 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| К-ть LED на 1 м | 60 |
| Цвет | Синий |
| Країна походження | Китай |
| Мощность | 5 Вт/м |
| Назначение | Для декоративного підсвічування, створення загального освітлення та різних світлових ефектів. |
| Световой поток | 9-10 Lm/led |
| Степень защиты | IP65 |
| Тип | Лента |
| Штрих код | 6900111111708 |
| Робоча напруга | 220В |
- Цена: 49 ₴

