
Works LT0965-G13-T8-P Лампа LED
- Нет в наличии
- Код: -71769
39 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Works LT0965-G13-T8-P Лампа LED Works LT0965-G13-T8-P - світлодіодна енергозберігаюча лампа загального освітлення. Сучасна, економічна, надійна і екологічна альтернатива лампам денного світла. За своїми технічними характеристиками, є повною заміною люмінесцентних ламп Т8 в растровому світильнику.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Work |
| Мощность | 9 Вт |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити (ШхГхВ) | Висота: 600 мм Діаметр: 28 мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Дополнительно | IC драйвер |
| Цвет | Матовий |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Световой поток | 800 LM |
| Температура світіння | 6500K |
| Тип | Лампа |
| Тип цоколя | G13 |
| Штрих код | 6900111111111 |
| Робоча напруга | 220В |
- Цена: 39 ₴

