
Works LT1845-G13-T8-G Лампа LED
- Нет в наличии
- Код: 68370
89 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Works LT1845-G13-T8-G Лампа LED Works LT1845-G13-T8-G - світлодіодна енергозберігаюча лампа загального освітлення. Сучасна, економічна, надійна і екологічна альтернатива лампам денного світла. За своїми технічними характеристиками, є повною заміною люмінесцентних ламп Т8 в растровому світильнику.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Work |
| Мощность | 18 Вт |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити (ШхГхВ) | Висота: 1200 мм Діаметр: 28 мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Дополнительно | IC драйвер |
| Цвет | Матовий |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал корпуса | Скло |
| Световой поток | 1800 LM |
| Температура світіння | 4500K |
| Тип | Лампа |
| Тип цоколя | G13 |
| Штрих код | 6900111111982 |
| Робоча напруга | 220В |
- Цена: 89 ₴

