
Works MR16-LB0540-GU10 Лампа LED (5 Вт)
- Нет в наличии
- Код: 68292
49 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики Works MR16-LB0540-GU10 Лампа LED (5 Вт) Виробник Works Країна походження Китай потужність 5 Вт Тип лампи MR16 робоча напруга 220В Тип цоколя GU10 Світловий потік 400 LM температура світіння 4000K Габарити Висота: 50 мм Діаметр: 50 мм додатково IC driver Штрих код:6900111119483
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Work |
| Мощность | 5 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити (ШхГхВ) | Висота: 50 мм Діаметр: 50 мм |
| Дополнительно | IC driver |
| Країна походження | Китай |
| Световой поток | 400 Lm |
| Температура світіння | 4000K |
| Тип | Лампа |
| Тип лампы | MR16 |
| Тип цоколя | GU10 |
| Штрих код | 6900111119483 |
| Робоча напруга | 220В |
- Цена: 49 ₴

