
Works T140-LB5064-E27 Лампа LED (50 Вт)
- Нет в наличии
- Код: 63038
389 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики Works T140-LB5064-E27 Лампа LED (50 Вт) Виробник Works Країна походження Китай Гарантія 2 роки потужність 50 Вт Тип лампи T140 робоча напруга 220В Тип цоколя Е27 Світловий потік 5400 LM температура світіння 6400K Габарити Висота: 255 мм Діаметр: 140 мм додатково IC driver Штрих код:6900111119568
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Work |
| Мощность | 50 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити (ШхГхВ) | Висота: 255 мм Діаметр: 140 мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Дополнительно | IC driver |
| Країна походження | Китай |
| Световой поток | 5400 LM |
| Температура світіння | 6400K |
| Тип | Лампа |
| Тип лампы | T140 |
| Тип цоколя | Е27 |
| Штрих код | 6900111119568 |
| Робоча напруга | 220В |
- Цена: 389 ₴

