
Work's TL10B-B Світильник LED Трековий чорний IP20
- Нет в наличии
- Код: 78238
429 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики Work's TL10B-B Світильник LED Трековий чорний IP20 Виробник Works Країна походження Китай Гарантія 1 рік потужність 10 Вт потужність 10Вт Матеріал корпуса пластик робоча напруга 220В Кількість джерел світла 10018 Ступінь захисту IP20 температура світіння 4000K колір білий Штрих код:6902017306066
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Work |
| Цвет | Белый |
| Количество источников света | 1 |
| Материал каркаса | пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Мощность | 10Вт |
| Степень защиты | IP20 |
| Температура світіння | 4000K |
| Тип | Светильник |
| Штрих код | 6902017306066 |
| Робоча напруга | 220В |
- Цена: 429 ₴

