
Акумуляторна повітродувка DUB361Z Makita
- Нет в наличии
- Код: 90347
5 500 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Акумуляторна повітродувка DUB361Z Makita Акумуляторна повітродувка DUB361Z Makita - якісна модель для здування садового сміття і листя. Для зручного використання передбачений плечовий ремінь. Потік повітря можна регулювати (високий / низький).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Уровень шума | 94.7 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити (ШхГхВ) | 905x141x194 мм |
| Напряжение | 18 + 18 В |
| Об'єм повітряного потоку | 4,4 м³/хв |
| Плечевой ремень | Да |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Тип пилососу | Ручний |
| Скорость воздушного потока | 93 м/сек |
| Штрих код | 2000963666631 |
- Цена: 5 500 ₴

