
Пилосос акумуляторний - CVC-20A Forte
- В наличии
- Код: 150528
2 600 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний пилосос – CVC-20A Forte (без комплектації)
Пилосос акумуляторний - CVC-20A Forte - це практичний та функціональний пристрій призначений для збирання сухого, неаймистого пилу класу L.
Акумулятор та зарядний пристрій не входять до комплекту.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 3.75 кг |
| Основные | |
| Производитель | Forte |
| Тип уборки | Сухая |
| Питание | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумулятор | Li-Ion |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Діаметр шлангу | 31.8 мм |
| Комплектация | -Пилосос -Подовжувачі -Кругла Щітка -Щілина насадка -насадка для підлоги - Щітка Gulper |
| Країна походження | Китай |
| Кількість оборотів | 30000 об/хв |
| Напряжение | 21 В |
| Напруга акумулятора | 21 В |
| Объем бака | 0.7 л |
| Мощность всасывания | 16000 ПА |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Тип пилососу | Ручний |
| Скорость воздушного потока | 21.7 л/с |
- Цена: 2 600 ₴


