
PEPPER PR-2206 Сковорідка Агат (greblon C2) 200x45 мм
- Нет в наличии
- Код: 124132
1 059 ₴
Сковорідка Агат (greblon C2) PEPPER - Серія «Агат» — базовий чорний і яскравий червоний. Це вибір сміливих!
Виготовлена з високоякісного кованого алюмінію, тришарове антипригарне покриття GREBLON - інноваційний матеріал на водній основі, що володіє яскраво вираженими антипригарними властивостями, а також високою стійкістю до механічних навантажень і температур. Забезпечує надійний захист продуктів від пригорання та попадання в них шкідливих речовин. Ця унікальна технологія значно збільшує термін служби, повністю зберігаючи його характеристики. Підходить для приготування на всіх видах плит і не потребує особливого догляду.
Після смаження на плиті перемістити страву одразу в духовку - з посудом Pepper, це не проблема! І не потрібно витрачати час на перекладання в інший посуд, адже ручка легко знімається!
- Антипригарне покриття останнього покоління, посилене 3 шарами
- Екологічний посуд, що не містить PFOA
- Дно: кільцева індукція + лазерний логотип
- Знімна ручка із силікону
- Упакована у фірмову коробку
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PEPPER |
| Форма | Круглая |
| Материал | Алюминий |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Антипригарное покрытие | Greblon С2 |
| Высота | 4.5 см мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Диаметр | 20 см мм |
| Країна походження | Китай |
| Материал изготовления | Кований алюміній |
| Материал ручки | силикон |
| Наличие крышки | Нет |
| Підходить | Для всіх типів плит |
| Розміри | 20*4.5 см |
| Ручка | Да |
| Тип | Сковорідка |
| Тип сковороды | Сковорода універсальна |
- Цена: 1 059 ₴

