
PEPPER PR-2226 Сковорідка Графен (greblon C2) 200x40 мм
- В наличии
- Код: 124156
1 129 ₴
Серія «Графен» — розкіш повинна бути зручною!
Сковорідка Графен - виготовлена з високоякісного кованого алюмінію, значна товщина дна та стін перешкоджає деформації корпусу та гарантує її довговічність. Тришарове антипригарне покриття GREBLON С2 - інноваційний матеріал, що володіє яскраво вираженими антипригарними властивостями, дозволяє ефективно та швидко готувати будь-які страви в енергозберігаючому режимі. Підходить для приготування на всіх видах плит і не потребує особливого догляду.
- Матеріал: кований алюміній 4 мм
- Термостійке зовнішнє покриття
- Ручка с нержавіючої сталі з сатиновим поліруванням
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PEPPER |
| Форма | Круглая |
| Материал | Алюминий |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет | Черный |
| Толщина дна | 4 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Антипригарное покрытие | Greblon С2 |
| Высота | 4 см мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Диаметр | 20 см мм |
| Країна походження | Китай |
| Материал изготовления | Кований алюміній |
| Материал ручки | Нержавеющая сталь |
| Наличие крышки | Нет |
| Підходить | Для всіх типів плит |
| Розміри | 20*4 см |
| Тип | Сковорідка |
| Тип сковороды | Сковорода універсальна |
- Цена: 1 129 ₴




