
Сковорідка для млинців GT-2308PC-22 Xylan matte 22 x 2 см GUSTO
- Нет в наличии
- Код: 117014
419 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Сковорідка для млинців GT-2308PC-22 Xylan matte 22 x 2 см GUSTO - виготовлена з високоякісного литого алюмінію, внутрішня поверхня сковорідки оброблена якісним антипригарним покриттям Xylan. Багатошаровий матеріал довше зберігає тепло, дозволяючи готовій їжі довго залишатися гарячою навіть після відключення нагрівання. Оснащена бакелітовою термостійкою ручкою з покриттям Soft Touch. Підходять для приготування на всіх видах плит окрім індукції та не потребують особливого догляду.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GUSTO |
| Материал ручек | Бакелит |
| Форма | Круглая |
| Материал | Алюминий |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Антипригарное покрытие | Ксілан |
| Высота | 2 см мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Дополнительно | Не містить шкідливих домішок та речовин |
| Диаметр | 22 см мм |
| Країна походження | Китай |
| Кількість приладів у наборі | 1 |
| Материал изготовления | Алюминий |
| Можливість миття в посудомийній машині | Нет |
| Наличие крышки | Нет |
| Підходить | Для приготування на всіх видах плит, окрім індукційних |
| Размер | 220*20 мм |
| Ручка | Да |
| Тип | Сковорідка |
| Тип сковороды | Сковорідка для млинців |
- Цена: 419 ₴


