
Сковорідка для млинців GT-2309-2В XYLAN Shine з мармуровим покриттям 200х20 мм Gusto
- Нет в наличии
- Код: 123249
483 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Сковорідка для млинців GT-2309-2В XYLAN Shine 200х20 мм Gusto - виготовлена з високоякісного алюмінію з багатошаровим мармуровим покриттям, довше зберігає тепло, дозволяючи готовій їжі довго залишатися гарячою навіть після відключення нагрівання. Не містить шкідливих домішок та речовин. Оснащена бакелітовою термостійкою ручкою.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GUSTO |
| Материал ручек | Бакелит |
| Форма | Круглая |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Антипригарное покрытие | XYLAN+ |
| Высота | 2 см мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Диаметр | 20 см мм |
| Країна походження | Китай |
| Материал изготовления | Алюминий |
| Наличие крышки | Нет |
| Підходить | Для всіх видів плит, крім індукційних |
| Розміри | 20×2.0 см |
| Ручка | Да |
| Тип | Сковорідка для млинців |
- Цена: 483 ₴


