
Сковорідка GT-2309-26 XYLAN Shine 260х50 мм Gusto
- Нет в наличии
- Код: 120784
789 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Сковорідка GT-2309-26 XYLAN Shine 260х50 мм Gusto - виготовлена з високоякісного алюмінію, не містить шкідливих домішок та речовин. Антипригарне покриття XYLAN Shine - має високі антипригарні властивості, запобігає прилипання під час приготування їжі, стійке до подряпин. Сковорода нагрівається швидко та максимально рівномірно. Оснащена бакелітовою термостійкою ручкою.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GUSTO |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Антипригарное покрытие | XYLAN+ |
| Высота | 5 см мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Диаметр | 26 см мм |
| Країна походження | Китай |
| Материал изготовления | Алюминий |
| Материал ручки | бакелит |
| Наличие крышки | Нет |
| Підходить | Для всіх видів плит, крім склокерамічних |
| Розміри | 26×5 см |
| Тип | Сковорідка |
- Цена: 789 ₴



