
Сковорідка Маренго PR-2217 (gray marble) 240x45 мм PEPPER
- В наличии
- Код: 124146
956 ₴
Сковорідка Маренго PEPPER - виготовлена з високоякісного кованого алюмінію. Двошарове антипригарне покриття PFLUON - має високі антипригарні властивості, стійке до зношування та подряпин, є абсолютно безпечним для здоров'я та навколишнього середовища. Не містить ПФОК (перфтороктанової кислоти), свинцю та кадмію. Адже ці шкідливі речовини не лише псують якість страв, а й можуть зашкодити здоров'ю. Завдяки мармуровому антипригарного покриття тепло поширюється рівномірно і швидко по всій площині, це значно прискорює процес готування, можна зовсім не використовувати масло у час приготування улюблених страв. Підходить для приготування на всіх видах плит.
- Термостійке зовнішнє покриття
- Ручка soft touch
- Дно: кільцева індукція + лазерний логотип
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PEPPER |
| Форма | Круглая |
| Материал | Алюминий |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет | Серый |
| Толщина дна | 2.6 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Антипригарное покрытие | PFLUON (gray marble) |
| Высота | 4.5 см мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Диаметр | 24 см мм |
| Країна походження | Китай |
| Материал изготовления | Кований алюміній |
| Наличие крышки | Нет |
| Підходить | Для всіх типів плит |
| Розміри | 24*4.5 см |
| Тип | Сковорідка |
| Тип сковороды | Сковорода універсальна |
- Цена: 956 ₴



