
Сковорідка PR-2307-28 Loft 28 см PEPPER
- Нет в наличии
- Код: 127330
1 377 ₴
Сковорідка PR-2307-28 Loft 28 см PEPPER - виготовлена з високоякісного штампованого алюмінію товщиною 2.5 мм, що забезпечує швидке та рівномірне нагрівання. Внутрішнє покриття має ефект мармуру, що надає їй елегантного вигляду та забезпечує антипригарні властивості. Крім того, сковорода має зовнішнє термостійке покриття, що робить її стійкою до високих температур і дозволяє використовувати її на всіх видах плит, включаючи індукційні. Ручка сковороди виконана з бакеліту з кольоровими вставками та ефектом soft touch, що забезпечує зручне та безпечне захоплення під час приготування. Високий борт та додаткові вушка для зливу з обох боків роблять сковороду зручною у використанні та дозволяють легко перекладати готові страви.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PEPPER |
| Материал | Алюминий |
| Дополнительные характеристики | |
| Толщина дна | 2.5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Антипригарное покрытие | Marble |
| Высота | 5.5 см мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Дополнительно | Низ: точкова індукція |
| Диаметр | 28 см мм |
| Країна походження | Китай |
| Материал изготовления | Алюминий |
| Материал ручки | Бакеліт з силіконовими вставками та Softtouch |
| Наличие крышки | Нет |
| Підходить | Для всіх типів плит |
| Розміри | 28*5.5 см |
| Тип | Сковорідка |
| Тип сковороды | Сковорода універсальна |
- Цена: 1 377 ₴







