
Сковорідка PR-2308-24 Корсо 24 см PEPPER
- В наличии
- Код: 127332
713 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Сковорідка PR-2308-24 Корсо 24 см PEPPER - виготовлена з кованого алюмінію, що робить її легкою та міцною. Має високоякісне антипригарне покриття stone з ефектом каменю, яке забезпечує легке приготування та легке очищення. Зовнішнє покриття стійке до зносу та високих температур, що робить цю сковороду довговічною та надійною. Ручка сковороди виконана з бакеліту з ефектом soft touch, що забезпечує комфортне захоплення та захищає руки від опіків. Низ сковороди має точкову індукцію, що забезпечує швидке та рівномірне нагрівання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PEPPER |
| Материал | Алюминий |
| Дополнительные характеристики | |
| Толщина дна | 4 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Антипригарное покрытие | Stone |
| Высота | 4.5 см мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Дополнительно | Низ: точкова індукція |
| Диаметр | 24 см мм |
| Країна походження | Китай |
| Материал изготовления | Алюминий |
| Материал ручки | Бакеліт з ефектом Soft touch |
| Наличие крышки | Нет |
| Підходить | Для всіх типів плит |
| Розміри | 24*4.5 см |
| Тип | Сковорідка |
| Тип сковороды | Сковорода універсальна |
| Толщина стен | 2.3 мм |
- Цена: 713 ₴





