
Сковорода GT-2100-24/3 покриття XYLAN 24 см Gusto
- В наличии
- Код: 80442
482 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Сковорода GT-2100-24/3 покриття XYLAN 24 см Gusto — це надійний та функціональний інструмент для щоденного приготування їжі. Поєднуючи в собі класичний дизайн та ефективне антипригарне покриття, вона стане незамінним елементом на вашій кухні для смаження, пасерування та розігрівання різноманітних страв.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GUSTO |
| Материал ручек | Пластик |
| Форма | Круглая |
| Пользовательские характеристики | |
| Антипригарное покрытие | XYLAN+ |
| Высота | 5.0 мм мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Диаметр | 240 мм мм |
| Країна походження | Китай |
| Материал изготовления | Алюминий |
| Можливість миття в посудомийній машині | Да |
| Наличие крышки | Нет |
| Підходить | Для всіх видів плит |
| Розміри | 240 x 5.0 мм |
| Ручка | Да |
| Тип | Сковорідка |
| Тип сковороды | Сковорідка універсальна |
- Цена: 482 ₴






