
Сковорода GT-2104-20 покриття Marble 20x4.3 см Gusto
- В наличии
- Код: 79091
587 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Сковорода GT-2104-20 покриття Marble 20x4.3 см Gusto – це елегантне та практичне рішення для щоденного приготування їжі, що поєднує в собі привабливий дизайн та відмінні експлуатаційні характеристики. Завдяки компактному розміру та якісному мармуровому покриттю, вона стане незамінним помічником для смаження невеликих порцій страв.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GUSTO |
| Материал ручек | Пластик |
| Форма | Круглая |
| Пользовательские характеристики | |
| Антипригарное покрытие | Marble |
| Высота | 4.3 мм мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Диаметр | 200 мм мм |
| Країна походження | Китай |
| Материал изготовления | Алюминий |
| Можливість миття в посудомийній машині | Да |
| Наличие крышки | Нет |
| Підходить | Для всіх видів плит |
| Розміри | 200 x 4.3 мм |
| Ручка | Да |
| Тип | Сковорідка |
| Тип сковороды | Сковорідка універсальна |
- Цена: 587 ₴





