
Сковорода GT-2104-28 покриття Marble 28x5.3 см Gusto
- В наличии
- Код: 79094
899 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Сковорода GT-2104-28 покриття Marble 28x5.3 см Gusto – це втілення сучасних технологій та елегантного дизайну, створена для того, щоб зробити процес приготування їжі максимально приємним та ефективним. Завдяки своєму оптимальному розміру та інноваційному мармуровому покриттю, вона стане незамінною помічницею на вашій кухні для приготування різноманітних страв для всієї родини.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GUSTO |
| Материал ручек | Пластик |
| Форма | Круглая |
| Пользовательские характеристики | |
| Антипригарное покрытие | Marble |
| Высота | 5.3 мм мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Диаметр | 280 мм мм |
| Країна походження | Китай |
| Материал изготовления | Алюминий |
| Можливість миття в посудомийній машині | Да |
| Наличие крышки | Нет |
| Підходить | Для всіх видів плит |
| Розміри | 280 x 5.3 мм |
| Ручка | Да |
| Тип | Сковорідка |
| Тип сковороды | Сковорідка універсальна |
- Цена: 899 ₴





