
Сковорода GT-2105-28 глибока покриття Marble 28x7.3 см Gusto
- В наличии
- Код: 79099
1 062 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Сковорода GT-2105-28 глибока покриття Marble 28x7.3 см Gusto – це ідеальний вибір для кулінарних ентузіастів, які цінують поєднання елегантного дизайну, високої функціональності та довговічності. Завдяки своїй глибині та інноваційному мармуровому покриттю, ця сковорода стане вашим незамінним помічником для приготування різноманітних страв.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GUSTO |
| Материал ручек | Пластик |
| Форма | Круглая |
| Пользовательские характеристики | |
| Антипригарное покрытие | Marble |
| Высота | 7.3 мм мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Диаметр | 280 мм мм |
| Країна походження | Китай |
| Материал изготовления | Алюминий |
| Можливість миття в посудомийній машині | Да |
| Наличие крышки | Нет |
| Підходить | Для всіх видів плит |
| Розміри | 280 x 7.3 мм |
| Ручка | Да |
| Тип | Сковорідка |
| Тип сковороды | Сковорідка універсальна |
- Цена: 1 062 ₴





