
Сковорода GT-2305-28 Galaxy plus покриття MARBLE 28 см Gusto
- Нет в наличии
- Код: 112192
1 096 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Сковорода GT-2305-28 Galaxy plus покриття MARBLE 28 см Gusto Сковорода GT-2305-28 Galaxy plus Gusto - виготовлена з високоякісного алюмінію, оброблена антипригарним покриттям Marble - має високі антипригарні властивості. не боїться контакту із металевими предметами. Сковорода нагрівається швидко та максимально рівномірно. Це прискорює приготування їжі, а також перешкоджає пригоранню та нерівномірному прожарюванню продуктів. Оснащена бакелітовою термостійкою ручкою з покриттям Soft Touch.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GUSTO |
| Материал ручек | Бакелит |
| Форма | Круглая |
| Материал | Алюминий |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Антипригарное покрытие | Мармурове |
| Высота | 52 мм мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Дополнительно | Не містить шкідливих домішок та речовин |
| Диаметр | 280 мм мм |
| Країна походження | Китай |
| Материал изготовления | Алюминий |
| Можливість миття в посудомийній машині | Нет |
| Наличие крышки | Нет |
| Підходить | Для приготування на індукційних, газових, електронних, галогенних та склокерамічних плитах |
| Розміри | 28 × 5,2 см |
| Ручка | Да |
| Тип | Сковорідка |
| Тип сковороды | Сковорода універсальна |
| Штрих код | 6902021121921 |
- Цена: 1 096 ₴


