
Сковорода GT-2601-24 STONE DROP 24х4,7 см Gusto
- В наличии
- Код: 146317
745 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Сковорода GT-2601-24 STONE DROP 24х4,7 см Gusto — це універсальний та надійний інструмент для вашої кухні, що поєднує в собі стильний дизайн, функціональність та високу якість. Ця модель ідеально підходить для щоденного приготування різноманітних страв, від смаження до тушкування, забезпечуючи комфорт та ефективність.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GUSTO |
| Материал ручек | Пластик |
| Форма | Круглая |
| Пользовательские характеристики | |
| Антипригарное покрытие | STONE DROP |
| Высота | 4.7 мм мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Диаметр | 240 мм мм |
| Країна походження | Китай |
| Материал изготовления | Алюминий |
| Можливість миття в посудомийній машині | Да |
| Наличие крышки | Нет |
| Підходить | Для всіх видів плит |
| Розміри | 240 x 4.7 мм |
| Ручка | Да |
| Тип | Сковорідка |
| Тип сковороды | Сковорідка універсальна |
- Цена: 745 ₴





