
Сковорідка BILBERRY PR-2101-24 покриття MegaStone 240 х 55 мм PEPPER
- Нет в наличии
- Код: 102496
1 069 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Сковорідка BILBERRY PR-2101-24 покриття MegaStone 240 х 55 мм PEPPER - кований алюміній з фактурним кам'яним покриттям MEGA-STONE. Має високі антипригарні властивості. Стійке до зносу і подряпин також покриття не боїться контакту з металевими предметами. Завдяки жолобкам на дні сковороди їжа менше контактує з маслом, яке використовується при смаженні, яке збирається між поглиблень. Така особливість конструкції сковороди забезпечує збереження корисних властивостей їжі, своєрідну ребристу текстуру на готових продуктах і апетитну хрустку скоринку. Ручка сковороди виготовлена з бакеліту і має покриття Soft-Touch, завдяки чому ручка не нагрівається і не вислизає з вологих.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PEPPER |
| Материал ручек | Бакелит |
| Форма | Круглая |
| Материал | Алюминий |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет | Черный |
| Толщина дна | 4.5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Антипригарное покрытие | Mega Stone |
| Высота | 55 мм мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Диаметр | 240 мм мм |
| Країна походження | Китай |
| Материал изготовления | Алюминий |
| Можливість миття в посудомийній машині | Да |
| Наличие крышки | Нет |
| Об `єм | 2.1 л |
| Підходить | Для всіх типів плит, включаючи індукційну |
| Розміри | 240 х 55 мм |
| Ручка | Да |
| Тип | Сковорідка |
| Тип сковороды | Сковорідка універсальна |
| Штрих код | 6902020024964 |
- Цена: 1 069 ₴





