
Сковорідка OLIVE PR-2102-26 покриття GREBLON C2 250 x 48 мм PEPPER
- Нет в наличии
- Код: 102511
1 199 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Сковорідка OLIVE PR-2102-26 покриття GREBLON C2 250 x 48 мм PEPPER - полімерне покриття GREBLON - інноваційний матеріал на водній основі. Чаша з полімерним покриттям забезпечує надійний захист продуктів від пригорання та попадання в них шкідливих речовин. Покриття чаші з таких матеріалів має високу стійкість та довговічність завдяки своїй багатошаровій структурі. Ця унікальна технологія значно збільшує термін служби покриття, повністю зберігаючи його характеристики. Не виділяє шкідливих домішок. Повна хімічна пасивність завдяки використанню водної основи, інертних полімерів та натуральної кераміки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PEPPER |
| Материал ручек | Бакелит |
| Форма | Круглая |
| Материал | Керамика |
| Пользовательские характеристики | |
| Антипригарное покрытие | Greblon С2 |
| Высота | 48 мм мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Дополнительно | Товщина – понад 25 мікрон. Антипригарні властивості - 4. Стійкість до стирання - 2 |
| Диаметр | 260 мм мм |
| Цвет | Оливковый |
| Країна походження | Китай |
| Материал изготовления | Алюминий |
| Можливість миття в посудомийній машині | Да |
| Наличие крышки | Нет |
| Об `єм | 2.6 л |
| Підходить | Для всіх типів плит, включаючи індукційну та посудомийних машин |
| Розміри | 260 x 48 мм |
| Ручка | Да |
| Тип | Сковорідка |
| Тип сковороды | Сковорода універсальна |
| Штрих код | 6902020025114 |
- Цена: 1 199 ₴





