
Сковорідка GARNET PR-2103-24 покриття GREBLON C3 240 x 45 мм PEPPER
- Нет в наличии
- Код: 102514
1 167 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Сковорідка GARNET PR-2103-24 покриття GREBLON C3 240 x 45 мм PEPPER - полімерне покриття GREBLON - інноваційний матеріал на водній основі. Чаша з полімерним покриттям забезпечує надійний захист продуктів від пригорання та попадання в них шкідливих речовин. Покриття чаші з таких матеріалів має високу стійкість та довговічність завдяки своїй багатошаровій структурі. Ця унікальна технологія значно збільшує термін служби покриття, повністю зберігаючи його характеристики. Не виділяє шкідливих домішок. Повна хімічна пасивність завдяки використанню водної основи, інертних полімерів та натуральної кераміки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PEPPER |
| Материал ручек | Бакелит |
| Форма | Круглая |
| Материал | Керамика |
| Пользовательские характеристики | |
| Антипригарное покрытие | Greblon С3 |
| Высота | 45 мм мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Диаметр | 240 мм мм |
| Країна походження | Китай |
| Материал изготовления | Алюминий |
| Можливість миття в посудомийній машині | Да |
| Наличие крышки | Нет |
| Особенности | Товщина - більше 40 мікрон Антипригарні властивості - 5 Стійкість до стирання - 4 |
| Підходить | Для всіх видів плит |
| Розміри | 240 x 45 мм |
| Ручка | Да |
| Тип | Сковорідка |
| Тип сковороды | Сковорідка універсальна |
| Штрих код | 6902020025145 |
- Цена: 1 167 ₴







