
Сковорідка PR-2115-24 LUNCHE TIME + форма для сніданку сонечко 24 см PEPPER
- Нет в наличии
- Код: 113762
972 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Сковорідка PR-2115-24 LUNCHE TIME + форма для сніданку сонечко 24 см PEPPER - виготовлена з високоякісного алюмінію, абсолютно нове, стійке до подряпин антипригарне покриття GREBLON, яке відрізняється винятковою довговічністю, що не допускає пригорання. Сковорода PEPPER підвищує ефективність приготування на новий рівень. Підходить для приготування на будь-яких типах варильних поверхонь і не потребує особливого догляду. У комплекті йде форма у вигляді хмарки та сонечка, дитина буде в захваті від такої подачі страви.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | PEPPER |
| Высота | 45 мм |
| Диаметр | 240 мм |
| Форма | Круглая |
| Материал | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Антипригарное покрытие | Greblon |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Дополнительно | Не містить шкідливих домішок та речовин |
| Країна походження | Китай |
| Материал изготовления | Алюминий |
| Материал ручек | Бакелит |
| Можливість миття в посудомийній машині | Нет |
| Наличие крышки | Нет |
| Підходить | Для приготування на індукційних, газових, електронних, галогенних та склокерамічних плитах |
| Розміри | 24 х 4.5 см |
| Ручка | Да |
| Тип | Сковорідка |
| Тип сковороды | Сковорідка універсальна |
| Штрих код | 6902021137625 |
- Цена: 972 ₴




