
Сковорода PR-2340-24 Tiger 24см. 24x5.3см PEPPER
- В наличии
- Код: 136994
992 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Сковорода PR-2340-24 Tiger 24см. 24x5.3см PEPPER - Серія TIGER поєднує в собі практичність та грацію:
- Потовщене дно забезпечує рівномірний розподіл тепла та зменшує ризик теплової деформації через перегрів- Новітнє антипригарне покриття Stellock: менша фракція, рівномірніше покриття
Особливості :
- Матеріал - кований алюміній
- Стінки - 2.6мм, дно - 4.0мм
- Ручка - soft touch
- Індукція
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PEPPER |
| Материал | Алюминий |
| Дополнительные характеристики | |
| Толщина дна | 4 мм |
| Толщина стенки | 2.6 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Антипригарное покрытие | Да |
| Высота | 5.3 см мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Диаметр | 24 см мм |
| Країна походження | Китай |
| Материал изготовления | Алюминий |
| Материал ручки | soft touch |
| Наличие крышки | Нет |
| Підходить | Для всіх видів плит |
| Розміри | 24X5.3 см |
| Тип | Сковорідка |
| Тип сковороды | Сковорідка універсальна |
| Упаковка | Фірмова коробка |
- Цена: 992 ₴







