
Сковорідка з підставкою PR-2105-26 GREEN FLOWER 26 x 5.5 см PEPPER
- Нет в наличии
- Код: 113272
1 026 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Сковорідка з підставкою PR-2105-26 GREEN FLOWER 26 x 5.5 см PEPPER – стильна модель з антипригарним покриттям. Сковорідка виготовлена з алюмінію з покриттям Marble. Модель комплектується зручною підставкою. Зовнішнє антипригарне мармурове покриття Marble coating - нове покоління "шорстких" покриттів, що в кілька разів перевищує показники міцності традиційних покриттів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PEPPER |
| Форма | Круглая |
| Материал | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Антипригарное покрытие | Мармурове |
| Высота | 55 мм мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Диаметр | 260 мм мм |
| Комплектация | Сковорідка, підставка |
| Країна походження | Китай |
| Материал изготовления | Алюминий |
| Наличие крышки | Нет |
| Розміри | 26 см |
| Ручка | Да |
| Тип | Сковорідка |
| Тип сковороды | Сковорідка універсальна |
| Штрих код | 6902021132729 |
- Цена: 1 026 ₴






