
Сковорідка з кришкою GT-2107-28/1 GRANITE 28 х 5.3 мм GUSTO
- Нет в наличии
- Код: 91054
2 394 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Сковорідка з кришкою GT-2107-28/1 GRANITE 28 х 5.3 мм GUSTO - Антипригарне покриття Granite - фактурне суперстійке покриття, відмінно зарекомендувало себе, стійке до подряпин та перепадів температур. Ручки не нагріваються з покриттям soft touch (софттач - м'які на дотик). Індукційний антидеформаційний диск для використання на всіх видах плит.
| Дополнительные характеристики | |
|---|---|
| Вес | 1 кг |
| Основные | |
| Производитель | GUSTO |
| Материал ручек | Силикон |
| Форма | Круглая |
| Пользовательские характеристики | |
| Антипригарное покрытие | Гранітне |
| Высота | 53 мм мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Диаметр | 280 мм мм |
| Країна походження | Китай |
| Материал изготовления | Алюминий |
| Материал крышки | Термоскло |
| Можливість миття в посудомийній машині | Да |
| Наличие крышки | Да |
| Підходить | Для всіх типів плит, включаючи індукційну |
| Розміри | 280 х 53 мм |
| Ручка | Да |
| Тип | Сковорідка |
| Штрих код | 2000963129327 |
- Цена: 2 394 ₴






