
Forte ST -1600 Снігоприбиральник електричний
- Нет в наличии
- Код: 38476
6 050 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Forte ST -1600 Снігоприбиральник електричний Forte ST 1600 - зручний і функціональний снегоуборщик з яким можна назавжди забути що таке снігоприбиральна лопата. Щоб без особливих зусиль очистити територію і все важкодоступні місця, без втрати часу, слід відрегулювати напрямок снігоприбирального інструменту і працювати з комфортом. Устаткування оснащується потужним електродвигуном і прогумованим шнеком у вигляді зубчиків. Потужність 1,6 кВт. Захоплює доріжку шириною 40 см, при висоті снігового покриву до 18 см. Відкидається в сторону сніг на 4 м в довжину. А оборотів без навантажень близько 2000 об / хв. Управління вручну: направляти можна викид снігу в будь-яку сторону, перш відрегулювати снегоуборщик. Працює через електричну мережу. Устаткування має невелику вагу - 11 кг, тому зручний в експлуатації і займає небагато місця в коморі. Крім того, цей інструмент не буде в тягар зрілим людям і зі слабким здоров'ям. Унікальна конструкція пристосована до безпечної роботи, відповідає ергономічним стандартам і вимогам. Вона дозволяє вичищати сніг в тих місцях, де не пройде очисна машина великих розмірів, наприклад, в кутах або під сходами. Особливість інструменту в тому, що він може запускатися без труднощів навіть в сильні морози. Завдяки якісному створенню двигуна не потрібно техобслуговування. Термін служби 1 рік, але в експлуатації може бути і більше в разі дбайливого поводження. Простий і компактний снегоуборщик коштує недорого, але головне те, що він дуже практичний і буде хорошим помічником будь-якій сім'ї.
| Общие | |
|---|---|
| Вес | 11 кг |
| Дальность выброса | 4 м |
| Основные | |
| Производитель | Forte |
| Тип двигателя | Электрический |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота захвата | 18 см |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Комплектация | - Корпус шнека - Верхня частина направляючої рукоятки - Середня частина направляючої рукоятки - Перемикач важеля для встановлення непрямого каналу - Інструкція з експлуатації - Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Напряжение сети | 220В / 50 Гц |
| Наявність фари | Нет |
| Оберти на холостому ходу | 2000 об/хв |
| Мощность | До 2000 Вт |
| Самохідний | Нет |
| Тип питания | Сеть |
| Тип старту | Електричний |
| Ширина захоплення | 40 см |
| Штрих код | 6915577116006 |
- Цена: 6 050 ₴

